Zima 2020

Z FansubDB
Skocz do: nawigacja, szukaj

Informacje[edytuj]

Charty
Anichart: klik
LiveChart: klik
MAL: klik

Schemat[edytuj]

Grupy

  • Czarny - Planowane
  • Zielony - Wydano co najmniej jeden odcinek w postaci napisów do pobrania
  • Jasnoniebieski - Wydano co najmniej jeden odcinek w postaci odcinka do pobrania
  • Jasnoniebieski i kursywa - Wydano co najmniej jeden odcinek do pobrania z możliwością pobrania napisów
  • Pomarańczowy - Wydano co najmniej jeden odcinek online
  • Pomarańczowy i kursywa - Wydano co najmniej jeden odcinek online z możliwością pobrania napisów
  • Ciemnoniebieski - Simulcasty (legalne serwisy streamujące)
  • Skreślone - Porzucone po wydaniu conajmniej jednego odcinka

Serie[edytuj]

Kanał i data premiery
(UTC+9)
Nazwa Studio Odc. Grupy
12/30
Netflix
Saiki Kusuo no Psi Nan: Shidou-hen
3 sezon, All 6 episodes released immediately
J.C. Staff / EGG FIRM 6 Simulcast: Netflix
01/03 20:30
AT-X
Koisuru Asteroid Doga Kobo Kitsune-subs, Ökami-Subs
01/03 24:00
Tokyo MX, BS11, etc.
Darwin's Game
blok Aniplex Friday Night
Nexus TMJ - Oozora, FrixySubs, Fumetsu Subs, ShindeSubs
01/04 24:00
Tokyo MX, BS11, etc.
Magia Record: Mahou Shoujo Madoka☆Magica Gaiden
spin-off Mahou Shoujo Madoka☆Magica, blok Aniplex Saturday Night
SHAFT 2-cour Askara, Fumetsu Subs
01/05 21:30
Tokyo MX
Rebirth
short, Airing within Gekkan Bushiroad TV program
Lidenfilms Osaka Studio
01/05 21:54
TV Aichi
Yatogame-chan Kansatsu Nikki Ni Satsume
2 sezon, short
Saetta / Creators in Pack
01/05 24:00
ComicFesta
Overflow: Iretara Afureru Shimai no Kimochi Studio Houkiboshi Tecik (KamiTet), Ökami-Subs
01/05 24:00
Tokyo MX / BS11
ID:INVADED NAZ Askara, Kitsune-subs, Animeweb, ShindeSubs
01/05 24:10
NHK-G
Eizouken ni wa Te wo Dasu na!
blok NHK Sunday Night
Science SARU 1-cour KumoriAnime
01/06 20:55
AT-X
Heya Camp
spin-off Yuru Camp, short, Episode 0 - YouTube
C-Station Besamir Subs, Fumetsu Subs, Kitsune-subs, Ökami-Subs
01/06 22:00
Tokyo MX
Pet Geno Studio Wtas & KamiTet, Kitsune-subs, ShindeSubs, Fumetsu Subs, Ökami-Subs
01/06 24:30
Tokyo MX, BS11, etc.
Murenase! Seton Gakuen Studio Gokumi oliwier975PL, Kitsune-subs, ShindeSubs
01/06 25:35
Tokyo MX
Natsunagu!
short
12 Kitsune-subs
01/07 18:45
NHK-E
Breakers ALBACROW ZSŁsubs
01/07 23:00
AT-X
Majutsushi Orphen Hagure Tabi Studio DEEN Kitsune-subs, ShindeSubs
01/08 22:00
AT-X
Itai no wa Iya nano de Bougyoryoku ni Kyokufuri Shitai to Omoimasu. Silver Link PMFX, DA-Subs, DayidSubs, How2Otaku Subs, ShindeSubs
01/08 22:30
Tokyo MX
number24 PRA ShindeSubs
01/08 24:55
Fuji TV
Kuutei Dragons
+blok Ultra
Polygon Pictures 12 Simulcast: Netflix, ShindeSubs
01/08 25:05
Tokyo MX / KBS
Plunderer GEEKTOYS 2-cour Krzymaj-blob, TMJ - Oozora, DHsubs, FrixySubs
01/09 21:00
AT-X
Nekopara Felix Film Maszyniści, Ökami-Subs, FrixySubs, Fumetsu Subs, Kitsune-subs
01/09 22:30
Tokyo MX
Show By Rock!! Mashumairesh!!
spin-off Show By Rock!!
Kinema Citrus ZSŁsubs
01/09 23:00
AT-X
Infinite Dendrogram NAZ TMJ - Oozora, Fumetsu Subs, How2Otaku Subs
01/09 23:30
BS-NTV
Hatena☆Illusion Children's Playground Entertainment FrixySubs
01/09 23:30
AT-X
Housekishou Richard-shi no Nazo Kantei Shuka ShindeSubs
01/09 24:00
Abema TV
Somali to Mori no Kamisama
Episode 1 Preview Airing: Abema TV - 01/02 @ 24:00
Satelight DA-Subs, Ökami-Subs, TMJ - Oozora, How2Otaku Subs, ShindeSubs
01/09 24:55
Fuji TV
Uchitama?! ~Uchi no Tama Shirimasenka~?
spin-off Tama and Friends, blok noitaminA
MAPPA / Lapin Track oliwier975PL, ShindeSubs
01/09 25:28
TBS
Oshi ga Budoukan Ittekuretara Shinu
blok Animerico
Eight Bit 12 DA-Subs, ZSŁsubs
01/09 25:58
TBS
Jibaku Shounen Hanako-kun
blok Animerico
Lerche 12 Kitsune-subs, AniTranslators, Fumetsu Subs
01/10 22:00
AT-X
Toaru Kagaku no Railgun T
3 sezon
J.C. Staff 24 shisha, EliteSubs, Fumetsu Subs, ShindeSubs
01/10 24:30
Tokyo MX / BS11
Rikei ga Koi ni Ochita no de Shoumei Shite Mita. Zero-G Kitsune-subs, shisha, Ökami-Subs, ShindeSubs
01/10 25:23
TV Tokyo
Oda Shinamon Nobunaga Studio Pierrot Ökami-Subs
01/10 25:25
MBS / TBS
Haikyuu!! To The Top
4 sezon, pierwszy cou, blok Super Animeism
Production I.G 1-cour Katakana Subs, Kitsune-subs, Anbu-subs, DHsubs, EliteSubs, Fumetsu Subs, How2Otaku Subs, ShindeSubs
01/10 26:25
MBS / TBS
Runway de Waratte
blok Animeism
Ezola 12 Kitsune-subs, KumoriAnime
01/11 21:00
AT-X
Boku no Tonari ni Ankoku Hakaishin ga Imasu. EMT Squared FrixySubs, Fumetsu Subs, ShindeSubs
01/11 23:00
AT-X
Ishuzoku Reviewers Passione Abyss, ~martinru, Kitsune-subs, Fumetsu Subs
01/11 23:00
Tokyo MX, BS11, etc.
22/7
blok Aniplex Saturday Night
A-1 Pictures DA-Subs, ShindeSubs, Sylphish
01/11 25:30
TV Asahi
Kyokou Suiri Brain's Base greenfox, Kitsune-subs, TMJ - Oozora, Anbu-subs, Animeweb, ShindeSubs
01/12 24:00
Tokyo MX
Dorohedoro MAPPA Wtas, Kitsune-subs, Anbu-subs, KumoriAnime
Simulcast: Netflix
01/13 23:00
Tokyo MX
ARP Backstage Pass Dynamo Pictures Kitsune-subs
01/13 24:00
Tokyo MX, BS11, etc.
A3! Season Spring & Summer
pierwszy cour
P.A. Works / Studio 3Hz 1-cour FrixySubs, OyaOya, ShindeSubs
01/14 24:00
Abema TV
Isekai Quartet 2
2 sezon, short
Studio Puyukai Bufallo [Babcia Jadzia Subs], FrixySubs, Fumetsu Subs, How2Otaku Subs, Ökami-Subs
01/23
Netflix
Saint Seiya: Knights of the Zodiac Part 2
część 2, wszystkie odcinki wydane na raz
Toei Animation 6 Simulcast: Netflix
01/23 22:30
Tokyo MX
BanG Dream! 3 sezon
3 sezon
Sanzigen Kitsune-subs
January 2020
To Be Announced
Hulaing Babies☆Petit
short
Fukushima Gaina
02/02 08:30
TV Asahi Nat. Net.
Healin' Good Precure
16 sezon
Toei Animation 4-cour Redincall

Kontynuowane serie z poprzedniego sezonu[edytuj]

Kanał premiery
(UTC+9)
Nazwa Studio Odc. Grupy
02/03 08:30
TV Asahi Nat. Net.
Star Twinkle Precure
15th Series
Toei Animation 4-cour ShinsouSubs
04/02 17:55
TV Tokyo Nat. Net.
Diamond no Ace: Act II
3 sezon
Madhouse 52 ShindeSubs
10/02 19:25
NHK-E
Radiant 2
2 sezon
Lerche 21 Ökami-Subs, How2Otaku Subs
10/05 17:35
NHK-E
Mairimashita! Iruma-kun BN Pictures 23 Ökami-Subs, ABAV
10/05 23:30
Tokyo MX, BS11, etc.
Fate/Grand Order: Zettai Majuu Sensen Babylonia
blok Aniplex Saturday Night
CloverWorks 21 Kamiyan3991, ShindeSubs
10/07 22:30
Tokyo MX
Phantasy Star Online 2: Episode Oracle GONZO 25
10/09 17:55
TV Tokyo Nat. Net.
Nanatsu no Taizai: Kamigami no Gekirin
3 sezon
Studio DEEN 24 Netflix? Fumetsu Subs, Yugen-Anime
10/10
Amazon Prime Video
Mugen no Juunin: Immortal Lidenfilms 24 Kitsune-subs
10/11 25:55
MBS / TBS
Kabukicho Sherlock
blok Animeism
Production I.G 24 Kitsune-subs, ShindeSubs
10/12 17:30
Nippon TV Nat. Net.
Boku no Hero Academia 4
4 sezon
Bones 25 Katakana Subs, TMJ - Oozora, Fumetsu Subs
10/22 25:29
Nippon TV
Chihayafuru 3
3 sezon, blok AnichU
Madhouse 24 shisha

Źródła[edytuj]