Jesień 2020

Z FansubDB
Skocz do: nawigacja, szukaj

Informacje[edytuj]

Charty
Anichart: Source
LiveChart: Source
MAL: Source

Schemat[edytuj]

Grupy

  • Czarny - Planowane
  • Zielony - Wydano co najmniej jeden odcinek w postaci napisów do pobrania
  • Jasnoniebieski - Wydano co najmniej jeden odcinek w postaci odcinka do pobrania
  • Jasnoniebieski i kursywa - Wydano co najmniej jeden odcinek do pobrania z możliwością pobrania napisów
  • Pomarańczowy - Wydano co najmniej jeden odcinek online
  • Pomarańczowy i kursywa - Wydano co najmniej jeden odcinek online z możliwością pobrania napisów
  • Ciemnoniebieski - Simulcasty (legalne serwisy streamujące)
  • Skreślone - Porzucone po wydaniu conajmniej jednego odcinka

Serie[edytuj]

Kanał i data premiery
(UTC+9)
Nazwa Studio Odc. Grupy
09/28 17:00
Youtube
Saikyo Kamizmode! Bandai Namco Pictures
10/01 23:30
Tokyo MX / BS11
Higurashi no Naku Koro ni (2020) Passione Hyouryuusha, FrixySubs, Fumetsu Subs, Kitsune-subs, ShindeSubs
10/01 25:28
TBS
Assault Lily: Bouquet
blok Animerico
SHAFT FrixySubs, Kitsune-subs, Ökami-Subs, ShindeSubs
10/02 21:00
AT-X
Majo no Tabitabi C2C DA-Subs, shisha, FrixySubs, Kitsune-subs, MochiSubs, SylphishSubs
10/02 22:00
Tokyo MX
100-man no Inochi no Ue ni Ore wa Tatte Iru Maho Film AnimeDesu.pl, Kitsune-subs
10/02 24:00
Tokyo MX, BS11, etc.
Hypnosis Mic: Division Rap Battle - Rhyme Anima
blok Aniplex Friday Night
A-1 Pictures FrixySubs
10/02 24:30
Tokyo MX, BS11, etc.
Dungeon ni Deai o Motomeru no wa Machigatteiru no Darou ka? III
trzeci sezon
J.C. Staff AnimeDesu.pl, TMJ - Oozora, Zaprawa Murarska Subs, MochiSubs, Senpai.eu, ShindeSubs
10/02 25:00
Tokyo MX
Rail Romanesque
short
Saetta AnimeDesu.pl, Fatyus, Fumetsu Subs, Kitsune-subs, Ökami-Subs
10/02 25:05
Tokyo MX
Tonikaku Kawaii Seven Arcs shisha, Zaprawa Murarska Subs, DayidSubs, Ökami-Subs
10/02 25:23
TV Tokyo
King`s Raid: Ishi o Tsugu Mono-tachi OLM / Sunrise Beyond Simulcast: Funimation, Max-kun, AnimeDesu.pl, Senpai.eu
10/02 25:25
MBS / TBS
Jujutsu Kaisen
blok Super Animeism
MAPPA 12 _Crimson_Red_, TMJ - Oozora, Zaprawa Murarska Subs, FrixySubs, Kitsune-subs, ShindeSubs
10/02 25:50
MBS / TBS
Inu to Neko Docchimo Katteru to Mainichi Tanoshii
short
Team Till Dawn Zaprawa Murarska Subs, Kitsune-subs
10/02 26:25
MBS / TBS
Haikyuu!! To The Top Part 2
4th sezon, drugi cour, blok Super Animeism
Production I.G 1-cour AnimeDesu.pl, Fumetsu Subs, ShindeSubs
10/03 09:30
TV Tokyo Nat. Net.
Dragon Quest: Dai no Daibouken Toei Animation Dann31, Grupa Mirai, Kitsune-subs
10/03 17:30
Nippon TV Nat. Net.
Han`you no Yashahime: Sengoku Otogizoushi Sunrise AnimeDesu.pl, Fumetsu Subs, Kitsune-subs
10/03 22:30
Tokyo MX
Love Live! Nijigasaki Gakuen School Idol Doukoukai Sunrise Kitsune-subs
10/03 23:30
Tokyo MX, BS11, etc.
Senyoku no Sigrdrifa
blok Aniplex Saturday Night
AniTranslators
10/03 24:30
Tokyo MX, BS11, etc.
Mahouka Koukou no Rettousei: Raihousha-hen
drugi sezon, blok Aniplex Saturday Night
Eight Bit FrixySubs, Fumetsu Subs, Kitsune-subs, Ökami-Subs, Senpai.eu, ShindeSubs
10/03 25:30
Tokyo MX / BS11
Gal to Kyouryuu
kontynuacja
Kamikaze Douga
10/03 26:00
ABC
Iwa Kakeru! Sport Climbing Girls BLADE / Wit Studio / STUDIO MASSKET Maszyniści, Kitsune-subs
10/04 21:30
AT-X
Munou na Nana Bridge FrixySubs, MochiSubs, Ökami-Subs
10/04 22:30
Tokyo MX
IDOLiSH7: Second BEAT!
kontynuacja
TROYCA 15
10/04 23:30
Tokyo MX
Kami-tachi ni Hirowareta Otoko Maho Film AnimeDesu.pl, DA-Subs, Zaprawa Murarska Subs, ShindeSubs
10/05 23:00
Tokyo MX / BS11
Golden Kamuy 3
trzeci sezon
Geno Studio shisha
10/05 25:05
Tokyo MX
One Room: Third sezon
trzeci sezon, short
Zero-G Ökami-Subs
10/05 26:00
TV Tokyo
Maou-jou de Oyasumi Doga Kobo DA-Subs, Zaprawa Murarska Subs, Kitsune-subs
10/06 21:00
AT-X
Ikebukuro West Gate Park Doga Kobo FrixySubs, Ökami-Subs
10/07 21:00
AT-X
Kuma Kuma Kuma Bear
Preview Airing: Abema TV - 09/19 @ 23:30
EMT Squared DA-Subs, FrixySubs, Fumetsu Subs, Kitsune-subs
10/07 22:30
Tokyo MX
Tsukiuta. The Animation 2
drugi sezon
Children's Playground Entertainment
10/07 23:30
AT-X
Kimi to Boku no Saigo no Senjou, Arui wa Sekai ga Hajimaru Seisen Silver Link shisha, TMJ - Oozora, FrixySubs, Ökami-Subs, ShindeSubs
10/07 24:00
Tokyo MX
Noblesse Production I.G Zaprawa Murarska Subs, Senpai.eu, ShindeSubs
10/07 25:05
Tokyo MX / KBS
Strike Witches: Road to Berlin
trzeci sezon
David Production Kitsune-subs
10/08 21:30
AT-X
Akudama Drive Studio Pierrot TMJ - Oozora, Zaprawa Murarska Subs, FrixySubs, Fumetsu Subs, Ökami-Subs, ShindeSubs
10/08 21:54
Tokyo MX / BS11
Guraburu!
short
DMM.futureworks / W-Toon Studio 12 shisha, Ökami-Subs
10/08 25:58
TBS
Adachi to Shimamura
Animerico blok
Tezuka Productions 12 ~martinru, Zaprawa Murarska Subs, Fumetsu Subs, Kitsune-subs, Ökami-Subs
10/10 21:30
AT-X
Gochuumon wa Usagi Desu ka? Bloom
trzeci sezon
Encourage Films AnimeDesu.pl, ~martinru & DA-Subs
10/10 24:00
Tokyo MX, BS11, etc.
Kamisama ni Natta Hi
blok Aniplex Saturday Night
P.A. Works DA-Subs, FrixySubs, Fumetsu Subs
10/10 25:30
TV Asahi Nat. Net
Taisou Zamurai MAPPA AnimeDesu.pl, Kitsune-subs
10/11 23:30
AT-X
Maesetsu! Studio Gokumi / AXsiZ AnimeDesu.pl, DA-Subs, Kitsune-subs
10/11 23:30
Tokyo MX
Yuukoku no Moriarty Production I.G shisha, FrixySubs, Kitsune-subs, Ökami-Subs
10/12 21:30
AT-X
Ochikobore Fruit Tart Feel. DA-Subs, Kitsune-subs
10/12 24:00
Tokyo MX, BS11, etc.
A3! sezons Fall and Winter
drugi cour
P.A. Works / Studio 3Hz FrixySubs, sariel-the-sheep
10/12 25:30
TV Tokyo
Osomatsu-san 3
trzeci sezon
Studio Pierrot
10/12 26:30
TV Tokyo
Sore dake ga Neck TIA Markopol-Subs
10/13 23:30
Tokyo MX
Magatsu Wahrheit: Zuerst Yokohama Animation Lab
10/14 23:05
AT-X
Dogeza de Tanondemita
short
Adnero FrixySubs, Kitsune-subs
10/30 23:00
Tokyo MX, etc
D4DJ First Mix Sanzigen Simulcast: Crunchyroll, Funimation, Hidive
12/06 24:10
NHK-G
Shingeki no Kyojin: The Final sezon
czwarty (ostat ni) sezon, blok NHK Sunday Night
MAPPA
Jesień 2020
Netflix
Eden
All 4 episodes released immediately
Qubic Pictures / CGCG 4 Simulcast: Netflix

Źródła[edytuj]