Jesień 2019

Z FansubDB
Skocz do: nawigacja, szukaj

Informacje[edytuj]

Charty
Anichart: klik
LiveChart: klik
MAL: klik

Schemat[edytuj]

Grupy

  • Czarny - Planowane
  • Zielony - Wydano co najmniej jeden odcinek w postaci napisów do pobrania
  • Jasnoniebieski - Wydano co najmniej jeden odcinek w postaci odcinka do pobrania
  • Jasnoniebieski i kursywa - Wydano co najmniej jeden odcinek do pobrania z możliwością pobrania napisów
  • Pomarańczowy - Wydano co najmniej jeden odcinek online
  • Pomarańczowy i kursywa - Wydano co najmniej jeden odcinek online z możliwością pobrania napisów
  • Ciemnoniebieski - Simulcasty (legalne serwisy streamujące)
  • Skreślone - Porzucone po wydaniu conajmniej jednego odcinka

Serie[edytuj]

Kanał i data premiery
(UTC+9)
Nazwa Studio Odc. Grupy
25/09 20:00
YouTube
Mini Yuri
spin-off Yuru Yuri, short
DMM.futureworks/W-Toon Studio 4
01/10 07:30
TV Tokyo Nat. Net.
Bananya: Fushigi na Nakamatachi
drugi sezon, short
Gathering
02/10 18:25
TV Tokyo Nat. Net.
Ahiru no Sora Diomedea 4-cour Askara, Fumetsu Subs, Kitsune-subs, ShindeSubs
02/10 19:25
NHK-E
Radiant 2
drugi sezon
Lerche 21 Ökami-Subs, DeathClaw, How2Otaku Subs, ShindeSubs
02/10 21:54
Tokyo MX
Urashimasakatasen no Nichijou
short
Gainax Kyoto
02/10 22:00
AT-X
Hataage! Kemono Michi ENGI DLj SUBS
02/10 22:30
AT-X
Shinchou Yuusha: Kono Yuusha ga Ore TUEEE Kuse ni Shinchou Sugiru White Fox Tygrcie, Tecik (KamiTet), TMJ - Oozora, Hentai-Subs, ShindeSubs
02/10 24:30
WOWOW
Honzuki no Gekokujou: Shisho ni Naru Tame ni wa Shudan wo Erandeiraremasen Ajia-do 14 Jinja-Temple, Kitsune-subs, ZSŁsubs
02/10 24:30
Tokyo MX, BS11, etc.
Ore wo Suki nano wa Omae dake ka yo blok Aniplex Wednesday Night Connect 1-cour STALKERZY, Ökami-Subs, How2Otaku Subs, Kitsune-subs
02/10 26:16
ABC
Houkago Saikoro Club Lidenfilms Bufallo [Babcia Jadzia Subs], Kubot123 & Zeksen
03/10 21:00
AT-X
Choujin Koukousei-tachi wa Isekai demo Yoyuu de Ikinuku you desu! Project No. 9 Jinja-Temple, DLj SUBS, Erames, How2Otaku Subs, ShindeSubs
03/10 23:30
Tokyo MX / BS11
Azur Lane The Animation Bibury Animation Studios Sildu, shisha, Ainheg, Azur Lane Polish Community, Fumetsu Subs, How2Otaku Subs, Kitsune-subs, ShindeSubs
04/10 12:00
NicoNico
Null Peta
short
Shin-Ei Animation DA-Subs, ShindeSubs
04/10 17:55
TV Tokyo Nat. Net.
Zoids Wild Zero
drugi sezon
OLM
04/10 22:00
Hikari TV
Chuubyou Gekihatsu Boy Studio DEEN Kitsune-subs, ShindeSubs
04/10 24:00
Tokyo MX, BS11, etc.
Granblue Fantasy The Animation Season 2
drugi sezon, blok Aniplex Friday Night
MAPPA 1-cour Kamiyan3991
05/10 17:35
NHK-E
Mairimashita! Iruma-kun BN Pictures 23 Ökami-Subs, ABAV
05/10 23:00
AT-X
Val x Love Hoods Entertainment Ökami-Subs, Kitsune-subs, Nazarick SUBS, Vector Japan
05/10 23:30
Tokyo MX, BS11, etc.
Fate/Grand Order: Zettai Majuu Sensen Babylonia
blok Aniplex Saturday Night
CloverWorks 21 Kamiyan3991, Tenshi Subs, ShindeSubs
05/10 24:30
Tokyo MX, BS11, etc.
Bokutachi wa Benkyou ga Dekinai!
drugi sezon, blok Aniplex Saturday Night
Silver / Arvo Animation 1-cour DA-Subs, Ökami-Subs, ShindeSubs
05/10 25:00
Tokyo MX / BS11
Kono Oto Tomare! Part 2
drugi cour
Platinum Vision 1-cour ShindeSubs
06/10 21:00
AT-X
Keishichou Tokumubu Tokushu Kyouakuhan Taisakushitsu Dainanaka: Tokunana ANIMA&CO. ShindeSubs
06/10 23:30
Tokyo MX, AT-X, BS-NTV
Actors: Songs Connection Drive Erames
06/10 24:00
Tokyo MX, BS11, AT-X
Fairy Gone Part 2
drugi cour
P.A. Works 12 Askara, Kitsune-subs, ZSŁsubs
06/10 24:00
ComicFesta
XL Joushi
short
Magic Bus Ökami-Subs, sergeron, ShindeSubs
06/10 24:30
Tokyo MX / BS11
Africa no Salaryman HOTZIPANG
07/10 22:00
Tokyo MX
Babylon REVOROOT Wtas & Lilla & KamiTet, FrixySubs, ShindeSubs
07/10 22:30
Tokyo MX
Phantasy Star Online 2: Episode Oracle GONZO 2-cour Pawlik
07/10 23:00
Tokyo MX / BS11
Stand My Heroes: Piece of Truth M.S.C 12 Kitsune-subs
07/10 23:30
AT-X
Watashi, Nouryoku wa Heikinchi de tte Itta yo ne! Project No. 9 krzymaj, Fumetsu Subs, ShindeSubs, Vetsik Tłumaczenia
08/10 23:00
Tokyo MX
Z/X: Code Reunion
sequel Z/X Ignition
Passione Kyun-Subs
08/10 23:30
AT-X
Kandagawa Jet Girls TNK Kitsune-subs
09/10 17:55
TV Tokyo Nat. Net.
Nanatsu no Taizai: Kamigami no Gekirin
trzeci sezon
Studio DEEN Netflix? Fumetsu Subs, Yugen-Anime
09/10 24:55
Fuji TV
Beastars
+Ultra Block
Orange 1-cour Netflix? _Crimson_Red_ & Askara, FrixyFox, Kitsune-subs
10/10
Amazon Prime Video
Mugen no Juunin: Immortal Lidenfilms 24 shisha, Kitsune-subs
10/10 20:00
Bandai Channel
Gundam Build Divers Re:Rise
drugi sezon
Sunrise
10/10 23:30
AT-X
Assassins Pride EMT Squared shisha, ~martinru, TMJ - Oozora, Fumetsu Subs, How2Otaku Subs, ShindeSubs
10/10 25:28
TBS
No Guns Life blok Animerico Madhouse 1-cour greenfox, Anbu-subs, Fumetsu Subs, Kitsune-subs, ShindeSubs
10/10 25:58
TBS
Hoshiai no Sora blok Animerico Eightbit 12 Askara, Howyudoin, DLj SUBS, Erames
11/10 24:30
Tokyo MX / BS11
Shokugeki no Souma: Shin no Sara
czwarty sezon
J.C. Staff Sabrack, Anbu-subs, Fumetsu Subs, Kitsune-subs, ShindeSubs, Tenshi Subs
11/10 25:55
MBS / TBS
Kabukicho Sherlock blok Animeism Production I.G 2-cour Kitsune-subs, ShindeSubs
11/10 26:25
MBS / TBS
Shin Chuuka Ichiban!
sequel Chuuka Ichiban!, blok Animeism
NAS / Production I.G
12/10 17:30
Nippon TV Nat. Net.
Boku no Hero Academia 4
czwarty sezon
Bones Katakana Subs, TMJ - Oozora, Fumetsu Subs, Funimation?
12/10 24:00
Tokyo MX, BS11, etc.
Sword Art Online: Alicization - War of Underworld
trzeci sezon, 3rd and 4th Cour, blok Aniplex Saturday Night
A-1 Pictures 2-cour shisha, TMJ - Oozora, ShindeSubs, Vetsik Tłumaczenia
13/10 22:54
BS11
Tenka Hyakken: Meiji-kan e Youkoso!
short
Lidenfilms Ökami-Subs
13/10 23:30
Tokyo MX / KBS Kyoto
Rifle is Beautiful Studio 3Hz ~martinru, Kitsune-subs
22/10 25:29
Nippon TV
Chihayafuru 3
trzeci sezon, AnichU Block
Madhouse 24 shisha, Kuyn-Subs, ShindeSubs
25/10 25:05
Tokyo MX
High Score Girl II
drugi sezon
J.C. Staff 9 Simulcast: Netflix
31/10
Netflix
Kengan Ashura Part 2
odcinki 13-24 Kengan Ashura, wszystkie wydane na raz
Larx Entertainment 12 Simulcast: Netflix
10/Thurs 24:55
Fuji TV
Psycho-Pass 3
trzeci sezon, blok noitaminA
Production I.G 1-cour Anbu-subs, Fumetsu Subs, Ökami-Subs, ShindeSubs
Październik 2019
TBA
Pet Geno Studio

Kontynuowane serie z poprzedniego sezonu[edytuj]

Kanał premiery
(UTC+9)
Nazwa Studio Odc. Grupy
07/05 25:25
MBS / TBS
Enen no Shouboutai
blok Super Animeism
David Production 24 _Crimson_Red_, Ökami-Subs, Anbu-subs (Notice Me Senpai), Fumetsu Subs, ShindeSubs
07/05 22:00
Tokyo MX
Dr. Stone TMS Entertainment 24 shisha, TMJ - Oozora, Fumetsu Subs
07/07 24:10
NHK-G
Vinland Saga Wit Studio 24 puppetmancer, Wtas & Kamiyan3991 & KamiTet, Ökami-Subs, TMJ – Oozora, Fumetsu Subs

Źródła[edytuj]