Jesień 2017

Z FansubDB
Skocz do: nawigacja, szukaj

Informacje[edytuj]

Charty
Anichart: klik
LiveChart: klik
MAL: klik

Schemat[edytuj]

Grupy

  • Czarny - Planowane
  • Zielony - Wydano co najmniej jeden odcinek w postaci napisów do pobrania
  • Jasnoniebieski - Wydano co najmniej jeden odcinek w postaci odcinka do pobrania
  • Jasnoniebieski i kursywa - Wydano co najmniej jeden odcinek do pobrania z możliwością pobrania napisów
  • Pomarańczowy - Wydano co najmniej jeden odcinek online
  • Pomarańczowy i kursywa - Wydano co najmniej jeden odcinek online z możliwością pobrania napisów
  • Ciemnoniebieski - Simulcasty (legalne serwisy streamujące)
  • Skreślone - Porzucone po wydaniu conajmniej jednego odcinka

Serie[edytuj]

Kanał i data premiery
(UTC+9)
Nazwa Studio Odc. Grupy
26/09 00:00
Hulu.jp
Infini-T Force Tatsunoko Production
01/10 24:00
ComicFesta
Omiai Aite wa Oshiego, Tsuyoki na, Mondaiji.
short
Seven AO-Subs, Ōkami-Subs, Łapanka
01/10 25:35
TV Tokyo
Gintama: Porori-hen
piąty sezon
Bandai Namco Pictures Twoja Mała Japonia, Anbu-subs
02/10 24:00
Tokyo MX itd.
UQ Holder!: Mahou Sensei Negima! 2
sequel Mahou Sensei Negima!
J.C. Staff _Crimson_Red_, MarioXD, Sorwave
02/10 25:35
TV Tokyo
Osomatsu-san 2
drugi sezon
Studio Pierrot AO-Subs, Ariel-chan
03/10 18:25
TV Tokyo Nat. Net.
Black Clover Studio Pierrot Jinja-Temple, Twoja Mała Japonia, Anbu-subs, AO-Subs
03/10 21:55
Tokyo MX / BS11
Cinderella Girls Gekijou 2
drugi sezon, short
Gathering Bufallo [Babcia Jadzia Subs]
03/10 23:00
Tokyo MX
Sengoku Night Blood Typhoon Graphics Ōkami-Subs, AO-Subs
03/10 23:30
AT-X
Juuni Taisen Graphinica 2-cour AO-Subs
03/10 24:30
Tokyo MX
Shokugeki no Souma: San no Sara
trzeci sezon
J.C. Staff Katakana Subs, Anbu-subs, HidoSubs
03/10 25:00
Tokyo MX
Osake wa Fuufu ni Natte kara
short
Creators in Pack Ōkami-Subs, Cafer
04/10 20:00
AT-X
Konohana Kitan Lerche HidoSubs, b-subs, AO-Subs
04/10
Abema TV
Urahara EMT Squared / Shirogumi Ognisty321
04/10 22:25
Tokyo MX
ame-con!!
czwarty sezon Ameiro Cocoa, short
EMT Squared Ognisty321, Redincall
04/10 22:30
Tokyo MX
Tsukipro The Animation PRA AO-Subs
04/10 23:30
Tokyo MX
Oretacha Youkai Ningen
short
DLE
05/10 21:00
AT-X
Just Because! PINE JAM Askara & Adam Szymański, Anbu-subs
05/10 23:30
AT-X
Ousama Game The Animation Seven Ace91 & Kaichou, Ōkami-Subs, Anbu-subs, AO-Subs
05/10 25:58
TBS
Dynamic Chord
czwartkowy blok nocny w TBS
Studio Pierrot KikachuSubsPL, kyozetsu.blogspot.com
05/10 26:59
RNB
Love Kome: We Love Rice 2
drugi sezon, short
Encourage Films
06/10 21:30
AT-X
Shoujo Shuumatsu Ryokou White Fox 12 Enrinvin, Anbu-subs
10/06 21:55
DLife
Fireball Humorous
trzeci sezon, short
Jinni's Animation Studio 3
06/10 21:55
Tokyo MX
Taishou Chicchai-san
short
Studio A-Cat Ariel-chan, Ōkami-Subs
06/10 22:00
AT-X
Kino no Tabi: The Beautiful World - The Animated Series
remake
Lerche Katakana Subs, AO-Subs
06/10 25:05
Tokyo MX
Dies Irae ACGT 12 TV
+6 Web
Katakana Subs, AO-Subs, Ōkami-Subs
06/10 25:23
TV Tokyo
Garo: Vanishing Line
trzeci sezon
MAPPA Wtas & Raziz
06/10 25:55
MBS / TBS
Yuuki Yuuna wa Yuusha de Aru: Washio Sumi no Shou
drugi sezon, Part 1 of 2, Animeism Block
Studio Gokumi 6 Yorusubs
07/10 17:30
Nippon TV Nat. Net.
Time Bokan: Gyakushuu no San-Akunin
drugi sezon
Tatsunoko Production
07/10 17:35
NHK-E
Classicaloid 2
drugi sezon
Sunrise AO-Subs
07/10 20:00
AT-X
Code:Realize - Sousei no Himegimi M.S.C Jinja-Temple, Ōkami-Subs
07/10 21:30
AT-X
Houseki no Kuni Orange _Crimson_Red_, AO-Subs
07/10 22:30
Tokyo MX itd.
Love Live! Sunshine!! 2
drugi sezon
Sunrise SORBET, RoD Anime
07/10 23:30
Tokyo MX, BS11 itd.
The [email protected] Side M
spin-off The [email protected], specialny prolog: 9/30 @ 24:30
A-1 Pictures
07/10 24:00
AT-X
Two Car Silver Link AO-Subs
07/10 24:30
Tokyo MX, BS11 itd.
Blend S A-1 Pictures Aniołek, Half Troll, AO-Subs
07/10 25:00
Tokyo MX, BS11 itd.
Hoozuki no Reitetsu 2
drugi sezon
Studio DEEN Katakana Subs
07/10 25:30
Tokyo MX
Mahoutsukai no Yome (TV) Wit Studio 24 Katakana Subs, Hyouryuusha, Anbu-subs, AO-Subs, Ōkami-Subs
07/10 27:08
MBS
Kekkai Sensen & Beyond
drugi sezon
Bones 12 bodziojin, Anbu-subs
08/10 10:00
TV Tokyo Nat. Net.
Cardfight!! Vanguard G: Z
ósmy sezon
OLM
08/10 22:00
Tokyo MX
Anime-Gataris Wao! World AO-Subs
08/10 22:30
Tokyo MX
Imouto sae Ireba Ii. Silver Link 12 AO-Subs
08/10 23:00
Tokyo MX
Kujira no Kora wa Sajou ni Utau J.C. Staff 12 Katakana Subs, AO-Subs, Anbu-subs
Simulcast: Netflix (2018)
08/10 23:30
AT-X
Himouto! Umaru-chan R
drugi sezon
Doga Kobo 12 Camizi, Animawka-Subs, AO-Subs, Kushi
09/10 25:40
Tokyo MX
Net-juu no Susume Signal MD 10 AO-Subs, Ōkami-Subs, Jinja-Temple
09/10 26:05
TV Tokyo
Wake Up, Girls! Shin Shou
drugi sezon
Millepensee RoD Anime, AO-Subs
10/10 25:41
Tokyo MX
EVIL OR LIVE Emon Ace91 & Kaichou, OliHere, Ōkami-Subs, Pawkin Dekromagen
11/10 24:30
AT-X
Boku no Kanojo ga Majimesugiru Sho-bitch na Ken Diomedea AO-Subs, Anbu-subs, Ōkami-Subs
12/10 24:55
Fuji TV
Inuyashiki
blok noitaminA
MAPPA 1-cour Anbu-subs, AO-Subs, Ōkami-Subs, Łapanka
13/10 22:30
WOWOW
RoboMasters the Animated Series Dandelion Animation Studio / GONZO AO-Subs
14/10 23:00
NHK-G
3-gatsu no Lion 2
drugi sezon
SHAFT 22 Katakana Subs, lopat85, Ōkami-Subs
17/11 25:55
MBS / TBS
Yuuki Yuuna wa Yuusha de Aru: Yuusha no Shou
drugi sezon, cześć druga, blok Animeism
Studio Gokumi 6 Yorusubs
02/10 25:00
Tokyo MX
Dia Horizon
short
Fanworks 12
24/11 24:00
Tokyo MX, BS11 itd.
Itsudatte Bokura no Koi wa 10 Centi Datta.
Sequel do filmu Zutto Mae kara Suki Deshita. Kokuhaku Jikkouiinkai
Lay-Duce 6 AO-Subs

Źródła[edytuj]